SU KANAL EKİPLERİ ŞEHRİN HER BÖLGESİNDE

SU KANAL EKİPLERİ ŞEHRİN HER BÖLGESİNDE

Giresun Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler şehrin farklı bölgelerinde çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler kanalizasyon ve su hatlarını oluşturarak şehrin sorunlarını çözüme kavuşturuyor.

Bu kapsamda ekipler tarafından; Fevzi Çakmak Mahallesi Uğurlu Sokak, Kale Mahallesi Hasan Ali Yücel Caddesi, Teyyaredüzü Mahallesi Yüksel Sokak, Gedikkaya Mahallesi 104 Nolu Sokak, Aksu Mahallesi Mehmet İzmen Caddesi ve Gemiler Çekeği Mahallesi Öztürk Sokak’ta kanalizasyon hattı tamiratı, Aksu Mahallesi Mehmet İzmen Caddesi’nde yağmur suyu hattı çalışması, Osmaniye Mahallesi Sinema Caddesi ve Samanlıkkıranı Mahallesi’nde kanalizasyon hattı bağlantısı, Gedikkaya Mahallesi Romancı Güzide Sabri Sokak,  Gaziler Mahallesi Pelitdibi Camii önü, Fevzi Çakmak Mahallesi Bozbağ Caddesi No:27, Çaykara Mahallesi 63 Nolu Sokak ve Erikliman Mahallesi Devret Caddesi No:33’de içme suyu şebeke hattı tamiratı çalışması yürütülüyor.

Ekipler, halkın talepleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürürken, bu çalışmaları kısa sürede tamamlanarak kullanıma sunmayı hedefliyor.