Jandarma, Emniyet ve Sahil Güvenlik Personeliyle Bayramlaşma

Jandarma, Emniyet ve Sahil Güvenlik Personeliyle Bayramlaşma

Jandarma, Emniyet ve Sahil Güvenlik Personeliyle Bayramlaşma

Vali Enver Ünlü, Ramazan Bayramının birinci gününde görevi başında olan Jandarma, Polis ve Sahil Güvenlik Personellerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Vali Ünlü, 2 Mayıs Pazartesi günü önceden belirlenen program dahilinde sırasıyla; Polis Özel Harekât Şube Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Batlama Jandarma Uygulama Noktası, Emniyet Bölge Trafik Uygulama Noktası ve Sahil Güvenlik 73 Komutanlığını ziyaret ederek görevi başındaki personellerle bayramlaşarak, ziyaret ve denetleme defterini imzaladı.

Polis Özel Harekât Şube Müdürlüğü’nü ziyaret eden Sayın Valimiz, görevi başındaki emniyet mensupları ile bayramlaştıktan sonra yaptığı paylaşımda “177 yılı arkasına alarak azim, tecrübe, özveri ve cesaretle 7/24 vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için görev yapan Kahraman Polislerimizle bayramlaştık, bu kutsal vazifelerinde muvaffakiyetler diledik” ifadelerini kullandı.

Vali Ünlü, görevi başındaki İl Jandarma Komutanlığı personelleriyle bayramlaştıktan sonra “Güzel vatanın güvenliği, emanettir sizlere, Jandarma'dır ulaştıran adaleti her yere! Her günümüz bayram tadında geçsin diye karada, havada, her zaman ve her yerde Aziz Milletimizin huzuru için çalışan kanun ordusu Jandarma Teşkilatı’mızın değerli mensuplarıyla bayramlaştık” paylaşımı yaptı.

Batlama Jandarma Uygulama Noktası ile Emniyet Bölge Trafik Uygulama Noktasını da ziyaret eden Vali Ünlü, uygulama noktalarında durdurulan araçlarda seyahat eden vatandaşlarımızın bayramını kutlayarak, sürücüleri dikkatli olmaları ve trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı.

Uygulama noktalarında görevi başında olan emniyet ve jandarma personellerinin bayramını kutlayan  Vali Enver Ünlü,  #BayramınızKemerliOlsun  başlık etiketiyle yaptığı paylaşımda “İlimizdeki yol kontrol noktalarımızda görev yapan güvenlik güçlerimizle ve uygulama esnasında durdurulan vatandaşlarımızla bayramlaştık. Lütfen trafik kurallarına harfiyen uyalım; emniyet kemerimizi mutlaka takalım, hız limitlerini aşmayalım” uyarısı yaptı.

Vali Ünlü, son olarak Giresun Limanı içerisinde bulunan Sahil Güvenlik 73 Komutanlığını ziyaret ederek personelle bayramlaştıktan sonra yaptığı paylaşımda " Mavi sınırlarımızın kahraman koruyucusu, mazlumlara uzanan şefkat eli olan Sahil Güvenlik Komutanlığı'mızın göğsümüzü kabartan mensuplarıyla bayramlaştık. Rabbim tüm güvenlik güçlerimizi her türlü kötülükten muhafaza etsin” dileğinde bulundu.