Öğrenciler gençlik kampında buluştu

Öğrenciler gençlik kampında buluştu

Öğrenciler gençlik kampında buluştu

Öğrenciler gençlik kampında buluştu

Diyanet İşleri Başkanlığınca ülke genelinde yürütülen "Gençliğe Değer" projesi kapsamında Çanakçı Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğünce Gençlik Kampı düzenlendi.

Hacı Nazım Öztürk Yatılı Hafızlık Kur'an Kursu'nda düzenlenen kamp, milli ve manevi değerler eğitimi, kitap okuma programları, seminerler, yarışmalar, şiir dinletileri, sosyal etkinlikler ve gezi programlarıyla devam ediyor.

Öğrencilerin tatil dönemlerini değerlendirmek; bilgi, ahlak, erdem, estetik, ruh güzelliği, adalet ve merhamet duygularıyla yetişmelerine katkı sunmak amacıyla düzenlenen kampa 26 öğrenci katıldı.

Öğrencilerle bir araya gelen Çanakçı İlçe Müftüsü Osman Gülbe, ''Ülkenin geleceği olan gençlerimizin milli ve manevi değerlere bağlı olarak yetişmelerini temin etmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz Gençlik Kampı etkin ve verimli bir şekilde devam ediyor.

Gençlerimize karşı iletişimin en güzel örneğini sergileyen Sevgili Peygamberimizin (s.a.s.) rehberliğinde; sevgi, merhamet, güven, yön gösterme ve görev verme eksenli bir yaklaşım sergileyerek etkinliklerimizi gerçekleştiriyoruz.

Kampımıza katılan öğrencilerimize, çocuklarını bizlere emanet eden kıymetli velilerimiz ile öğrencilerimize rehberlik eden tüm hocalarımıza teşekkür eder, başarılar dilerim.'' dedi.