MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK’TEN FİSKOBİRLİK’E ZİYARET

MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK’TEN FİSKOBİRLİK’E ZİYARET

MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK’TEN FİSKOBİRLİK’E ZİYARET

MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK’TEN FİSKOBİRLİK’E ZİYARET

Ak Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk ve Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar’a Genel Kurul sonrasında hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ak Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk ve Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar ve Yönetim Kurulu Üyelerini FİSKOBİRLİK Genel Müdürlüğünde ziyaret etti. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette FİSKOBİRLİK’in çalışmaları, Giresun ve fındık gündemi değerlendirildi. Görüşmenin ardından bir açıklama yapan AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk; “Fındık bölgemizin önemli kurumlarından FİSKOBİRLİK’i ziyaret ettik. Olağan Genel Kurulda yeniden seçilen FKB Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi BAYRAKTAR ve yönetimi ile Giresun’dan yönetim kurulu üyeliğine seçilen Murat KUMAŞ’a hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Halen ilimizde 500 kişiye yakın hemşehrimize istihdam sağlayan ve fındığımızı işleyerek Avrupa’dan Amerika’ya birçok ülkeye fındık ezmesi, çikolata gibi mamulleri ihraç eden kurumumuz ve çalışanlarını tebrik ediyorum. Yeni yönetime başarılar diliyorum.” açıklamasında bulundu.

Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere ise;" Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Başkanımız Lütfü Bayraktar'a görevinde başarılar diliyorum. Misafirperverliğinden dolayı sayın başkanımıza ve yönetim kurulu üyesi Murat Kumaş'a şükranlarımı sunuyorum." dedi.

 

FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Milletvekili Sabri Öztürk ve Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere’ye teşekkürlerini iletti. Başkan Bayraktar açıklamasında;” Giresun’un iki önemli değerini, iki önemli ismini FİSKOBİRLİK’te ağırlamaktan memnuniyet duyduk. Kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah yeni dönemde de ivmemizi koruyarak, FİSKOBİRLİK’i daha ileri taşımaya devam edeceğiz. FİSKOBİRLİK ve Giresun ismini ülkemizde ve dünyada daha güzel yerlere taşıyacağız.” ifadelerine yer verdi.